Front Page

hac


Hac, hac ayları denilen zaman dilimi içinde yapılan bir ibadettir. Hac ayları Hicrî takvime göre Şevval ve Zilkade ayları ile Zilhicce ayının ilk on günüdür. Hac, bu aylar içinde umresiz de yapılabilir, umre ile birlikte de yapılabilir. Haccın umresiz ya da umre ile birlikte yapılmasına haccın eda şekilleri denir.
umre


Umrenin iki farzı vardır: İhram ve tavaf. Bunlardan ihram şart; tavaf, rükündür. Vacipleri ise sa’y ile tıraş olup ihramdan çıkmaktır. Ömürde bir defa umre yapmak sünnettir.Umre için belirli bir zaman yoktur. Her zaman yapılabilir. Ancak, Arefe günü sabahından bayramın dördüncü günü akşamına kadar yapılması mekruh görülmüştür.
organizaysonlar


Hayatınızda bir kere yaşayacağınız ve ömür boyu anılarınızda kalacak bu özel gününüzde organizasyon hizmetlerinde yanındayız
VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin dua ve dostluğunu kazanmak, onlara güleryüz ve samimiyetle hizmet etmek onlardan aldığımız destekle çıtamızı daha yukarılara çıkarmak ve bu güzel hizmeti yıllar boyu sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

Kutsal beldelere gelen Allahın misafirlerine Hac ve Umre ibadetlerini Allah Resulünün sünnetine uygun şekilde; farz, vacip, sünnet, müstehaplarına riayet ederek ihlasla yapmalarına yardımcı olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bilgi ve tecrübe, dürüstlük ve samimiyet, verilen söze sadakat, ibadetleri ihlasla yaptırmak.

Galeri


Hac&Umre Ziyaretlerimizden FotoğraflarBizimle iletişime geçin…

İletişim Bilgilerimiz

  • Telefon: +90(535) 586 36 88


  • E-mail: info@yesilsancakturizm.com


  • Adres:Reyhan Mah. Haşimişcan Cad. İlikler Ertarman İş Hanı No:18/7 Osmangazi/BURSA


[colibri_contact_form use_shortcode_style=”0″ shortcode=”JTVCY29udGFjdC1mb3JtLTclMjBpZCUzRCUyMjklMjIlMjB0aXRsZSUzRCUyMiVDNCVCMGxldGklQzUlOUZpbSUyMGZvcm11JTIwMSUyMiU1RA==”]
Konuşma Başlat...
Merhabalar,
Yeşilsancak turizmi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz nasıl yardımcı olabiliriz...
Powered by