Kurumsal

 

Yeşil sancak turizm Kurucuları son devrin ihlas ve samimiyetiyle bilinen merhum EKREM DOĞANAY Hocaefendinin sohbetleriyle yetişmiş Mısır Ezher Üniversitesi mezunu DURMUŞ ŞAFAK ve Gerede İmam Hatip Lisesi Mezunu SABRİ ÇAĞLAR .2016 yılında kutsal topraklara yolculukla başlayan ,bu işi bir aşk haline getiren Taner UYAR (güzel insan) ve Ali UYAR ın birlikteliği ile dört kurucu ortaktan oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin dua ve dostluğunu kazanmak, onlara güleryüz ve samimiyetle hizmet etmek onlardan aldığımız destekle çıtamızı daha yukarılara çıkarmak ve bu güzel hizmeti yıllar boyu sürdürmektir.

Misyonumuz

Kutsal beldelere gelen Allahın misafirlerine Hac ve Umre ibadetlerini Allah Resulünün sünnetine uygun şekilde; farz, vacip, sünnet, müstehaplarına riayet ederek ihlasla yapmalarına yardımcı olmaktır.

İlkelerimiz

Bilgi ve tecrübe, dürüstlük ve samimiyet, verilen söze sadakat, ibadetleri ihlasla yaptırmak.

Kurulduğu günden buyana güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran YEŞİLSANCAK TURİZM üstlendiği organizasyon ve rehberlikteki başarıları yanında sürekli artan, birbirinden değerli dost ve müşterilerinin göstermektedir.…

Konuşma Başlat...
Merhabalar,
Yeşilsancak turizmi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz nasıl yardımcı olabiliriz...
Powered by